BOSS KATANA 100 gen 3

Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BOSS
Kod produktu: CA0E-8964E_20240529161338

Opis

Wraz z Katana Gen 3, słynna seria wzmacniaczy BOSS ewoluuje, aby przenieść Twoje gitarowe ambicje na wyższy poziom. Nowe ulepszenia Tube Logic wzbogacają podstawową platformę o jeszcze lepszy dźwięk, czucie i reakcję, w tym ekspresyjny charakter wzmacniacza Pushed, który pokochają fani edge-of-breakup. Aplikacja BOSS Tone Studio również została zaktualizowana, dzięki czemu zdalna edycja wzmacniaczy i efektów jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek. Naładowana w inspirujące narzędzia brzmieniowe i różnorodne opcje łączności, Katana Gen 3 jest niezbędnym elementem do nagrań studyjnych, występów na żywo i codziennych ćwiczeń.

Wyposażony w 100 W mocy klasy AB, model Katana-100 Gen 3 zapewnia potężny, gotowy na scenę dźwięk w łatwym do przenoszenia combo 1x12.


Katana Gen 3: Inspiracja Bez Granic

Wspierana przez naszą zaawansowaną architekturę wzmacniaczy Tube Logic i reaktywną moc Klasy AB, seria BOSS Katana stała się standardem dla gitarzystów na całym świecie od czasu jej wprowadzenia na rynek w 2016 roku. Wzmacniacze Katana ucieleśniają dziesięciolecia wiedzy firmy BOSS w zakresie rozwoju, zapewniając profesjonalne, inspirowane lampami brzmienie w połączeniu ze współczesnymi zaletami, takimi jak wbudowane efekty, przywoływanie pamięci jednym dotknięciem, szczegółowe dostosowanie dźwięku i zmniejszona waga. Katana Gen 3 podnosi jakość brzmienia dzięki jeszcze większemu zakresowi i wszechstronności, zapewniając niepowtarzalne wrażenia z grania, które sięgają tam, gdzie żadne inne wzmacniacze nie są w stanie.


Wyrafinowane Brzmienia Tube Logic

Tube Logic rekreuje obwody lampowe i wszystkie ich kompleksowe interakcje na poziomie komponentów, zapewniając pożądane brzmienie i wyczucie klasycznych konstrukcji wzmacniaczy lampowych pod palcami. Nasze podejście nadal ewoluuje wraz z udoskonalaniem pięciu charakterów wzmacniaczy dostępnych w poprzednich modelach Katana, w tym kultowego Brown o wysokim wzmocnieniu. Nowy charakter Pushed podkreśla wewnętrzne udoskonalenie dynamiki dzięki przyjemnemu, reagującemu na dotyk wzmocnieniu czystego komba o nasyceniu harmonicznym. Wszystkie sześć znaków wzmacniacza zawieraja wybieralną wariację, co daje 12 charakterystycznych brzmień, które wspierają każdy styl muzyczny.


Dźwięk „Sweet Spot” Przy Każdej Głośności

Jak każdy miłośnik wzmacniaczy lampowych wie że dźwięk staje się bogatszy, pełniejszy i bardziej responsywny w miarę zwiększania głośności. Niestety, są one również zbyt głośne w wielu sytuacjach. Zewnętrzny tłumik mocy jest powszechnym rozwiązaniem, ale może wprowadzać zmiany, które wpływają na brzmienie i wyczucie wzmacniacza. Zintegrowana Kontrola Mocy w Katana Gen 3 zapewnia to, co najlepsze ze wszystkich światów, pozwalając wybrać inspirację podkręconym wzmacniaczem bez negatywnego wpływu na dźwięk. Wystarczy obrócić pokrętło na panelu, aby w prosty sposób dostosować poziom do wszystkiego, od gry na scenie po codzienne granie w sypialni.


Słynne Efekty BOSS

Katana Gen 3 oferuje pięć równoczesnych kategorii efektów zawierających najważniejsze selekcje z historycznej biblioteki BOSS. Sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb oferują udoskonaloną jakość dźwięku, proste sterowanie parametrami oraz trzy warianty, z których każdy zapewnia dostęp do 15 unikalnych efektów. BOSS Tone Studio odblokowuje dodatkowe możliwości, umożliwiając ustawienia wbudowanych efektów spośród 60 różnych typów i dostosowanie róznych opcji niedostępnych z panelu wzmacniacza. Po zainstalowaniu opcjonalnego adaptera Bluetooth Audio MIDI Adaptor można bezprzewodowo edytować dźwięki na występach za pomocą aplikacji edytora BTS na smartfonie.


Bezkonkurencyjne Kształtowanie Brzmienia

BOSS Tone Studio dla Katana Gen 3 oferuje nowe ulepszenia wizualne i opcje dostosowywania grafiki, które sprawiają, że tworzenie brzmienia jest szybsze i bardziej intuicyjne. Poznaj narzędzia do edycji wzmacniaczy i efektów, zmień kolejność efektów i kształtuj ogólne brzmienie za pomocą trójdrożnej kontroli Contour i wielu korektorów. Wybieranie ustawień i zachowań w całym systemie. Organizuj własne konfiguracje dla wszystkich swoich występów. Masz także dostęp do BOSS Tone Exchange, gdzie możesz pobrać profesjonalne konfiguracje i dzielić się brzmieniami ze społecznością Katana na całym świecie.


Kompletne Polecenia na Scenie

Katana-100 Gen 3 posiada wiele potężnych narzędzi dla współczesnych wykonawców. Osiem pamięci Tone Setting umożliwia przechowywanie i przywoływanie kompletnych konfiguracji wzmacniacza/efektu, a gniazda na tylnym panelu obsługują zdalne sterowanie za pomocą przełączników nożnych i pedału ekspresji. Kontrolery nożne GA-FC i GA-FC EX jeszcze bardziej rozszerzają możliwości, zapewniając kompletne rozwiązania kontroli na scenie dla Katana Gen 3. Przełączaj ustawienia brzmienia, włączaj/wyłączaj efekty, integruj wiele pedałów ekspresji i nie tylko. Model GA-FC EX zawiera również opcję rozszerzenia, która umożliwia podwojenie przycisków nożnych lub sterowanie dwoma wzmacniaczami Katana jednocześnie.


Rozszerz Swój Zasięg

Katana-100 Gen 3 towarzyszy Ci we wszystkich Twoimi kreatywnych podróżach. Połącz łątwością dwa wzmacniacze za pomocą funkcji Stereo Expand* ze sterowaniem z głównego wzmacniacza i efektami stereo, takimi jak chorus, delay i reverb, rozłożonymi na oba wzmacniacze w celu uzyskania szerokiego, immersyjnego dźwięku. Podłącz do gniazda Power Amp In, aby ominąć przedwzmacniacz Katana i użyć reaktywnej sekcji mocy klasy AB do wzmocnienia modelera lub zewnętrznego przedwzmacniacza.

*Stereo Expand jest obsługiwane przez wszystkie modele Katana Gen 3 i MkII z wyjątkiem Katana-50 Gen 3 i Katana-50 MkII.


Połącz Się

Katana-100 Gen 3 oferuje łączność spełniającą wszystkie potrzeby. Podłącz słuchawki, aby ćwiczyć cicho z dźwiękiem stereo. Wysyłanie sygnału do miksera przez gniazdo Line Out. Nagrywaj do swojego ulubionego oprogramowania muzycznego na komputerach i urządzeniach mobilnych przez USB-C. Wszystkie wyjścia audio posiadają dźwięk kolumny IR dla doskonałego bezpośredniego brzmienia, z trzema typami Air Feel i dwoma konfigurowalnymi ustawieniami w BOSS Tone Studio.

Specyfikacja:

 • Trzecia generacja wzmacniacza Katana z udoskonalonym brzmieniem i ekspresją Tube Logic
 • Estradowy wzmacniacz typu combo o mocy 100 W z dedykowanym, 12-calowym głośnikiem
 • Sześć charakterów wzmacniaczy - w tym nowo opracowany typ Pushed - oraz wybieralna wariacja dla każdego z nich
 • Pięć niezależnych sekcji efektów: Booster, Mod, FX, Delay i Reverb
 • Trójdrożny Contour do kształtowania ogólnego koloru tonalnego
 • Trzy opcje Rezonansu Kolumny: Vintage, Modern i Deep
 • Osiem Pamięci Tone Setting do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów
 • Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia o dużym wzmocnieniu oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności
 • Zaktualizowana aplikacja Boss Tone Studio (Windows/macOS) do zdalnej edycji z komputera lub urządzenia mobilnego
 • Pobierz i udostępniaj brzmienia Katana na BOSS Tone Exchange
 • Kompatybilny z dźwiękami stworzonymi na poprzednich modelach Katana
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl