NOVATION CIRCUIT

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 590,00 zł 1590.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NOVATION
Kod produktu: E429-44979_20190402152312

Opis

 

GROOVEBOX, SYNTEZATOR, SAMPLER

Novation Circuit to wszystko, czego potrzeba do inspiracji, tworzenia nowych dźwięków czy sekwencji. To klasyczny Nova synth będący jednocześnie groove boxem i step sequencerem, pozwala na stworzenie utworu muzyki elektronicznej w ciągu kilku sekund. Kompaktowy rozmiar, zasilane z baterii i wbudowany głośnik czyni Circuita bardzo mobilnym instrumentem do wykorzystania w każdej chwili.

Stworzony by inspirować. Circuit posiada na pokładzie dwie sekcje Novation polysynths i czteroczęściowy drum machine, intuicyjny grid sekwencer pozwalają stworzyć muzykę w ciągu kilku minut. Kompaktowy rozmiar, wbudowany głośnik i zasilane z baterii, czyni Circuita intrumentem autonomicznym. W studiu może działać jako synth i również jako zsynchronizowane urządzenie z oprogramowaniem muzycznym.

Pomysł w sekundę. Utwór w minutę. Circuit od samego początku inspiruje i zachęca do działania. Łączy on w sobie dwuczęściowy syntezator i czteroczęściowy automat perkusyjny. Siatka przycisków velocity-sensitive RGB w układzie 4×8 RGB pozwala w krótkim czasie skomponować sekwencję, przy użyciu step sequencera lub grając nuty.

Samodzielny instrument na baterie z wbudowanym głośnikiem. Circuit pozwala komponować całe melodie od podstaw bez użycia laptopa, następnie je zapisać i odtworzyć na żywo. Poza wbudowanym na pokładzie głośnikiem, Circuit posiada również wyjścia liniowe, MIDI I/O i USB.

KLASYCZNE BRZMIENIE NOVATION

Cutting Edge Sound. Dzięki dziedzictwu Novation Nova synth, Circuit zapewnia dźwięk z najnowocześniejszych monofonicznych i polifonicznych patchy z bogatym charakterem brzmień, gotowych do łatwego tworzenia głębokich linii basu, epickich leadów i ciepłych padów.

Szybkie pomysły. “Embrace” to nowy sposób na muzykę. Podzielona siatka przycisków Circuit’a pokazuje dany krok seuqencera i nuty w tym samym czasie, więc można grać w sekwencji i widzieć dokładnie, co się dzieje. Zbuduj swóją sekwecje szybko i łatwo, przez zaprogramowanie każdego kroku lub uchwycenie nut w czasie rzeczywistym.

AUTOMAT PERKUSYJNY I SOUND DESIGN

Szukasz idealnych rytmów? Przyciski velocity-sensitive RGB pozwalają na szybką kompozycję rytmów perkusji, przez sekwencjonowanie lub odtwarzanie szerokiej gamy dźwięków perkusyjnych. Określ swój dźwięk z całkowitą kontrolę parametrów pitch, obwiedni, distortion i EQ.

Dostosuj dźwięk. Osiem pokręteł makro umożliwia subtelny wpływ na kontrolę dźwięku lub całkowitą zmianę każdego z patchy.

Buduj całe melodie z efektami. Stwórz całą melodię, łącząc do 128 kroków używając paternów perkusyjnych i syntezatorowych. Następnie dodaj przestrzeni, głębi i energii do muzyki z wbudowanych efektów. Kompresuj stopą partie syntów używając funkcji sidechain. Kiedy skończysz, zapisz melodię do jednego z 32 slotów.

SPECYFIKACJA:

  • Klawiatura: 32 dynamiczne pady (układ 4 × 8)
  • Synteza: analogowa
  • Ilość głosów: 1 (monofoniczny), tryb parafoniczny
  • Programy barw: 64 programy PATCH
  • Inne funkcje: sekwencer (3-ścieżkowy), GLIDE, MUTATE
  • Wyświetlacz: Brak
  • Wejścia/wyjścia: AUDIO IN, LINE OUT, słuchawkowe, AUDIO CV [jack 1/8”], NOTE OUT (CV, GATE) [jack 1/8”], CLOCK (IN, OUT) [jack 1/8”], MIDI (IN, OUT, THRU) [jack 1/8”, w komplecie przejściówki], USB

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl