TC HELICON VOICELIVE PLAY ELECTRIC

Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena: 1 640,00 zł 1640.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TC HELICON
Kod produktu: 720_20160115160229

Opis

Play Electricto przykład idealnej fuzji procesora wokalnego z procesorem gitarowym – z tym efektem, każdy Twój występ będzie udany! Procesor wyposażono w najlepsze efekty wokalne, w tym perfekcyjny generator głosów harmonicznych; do tego mamy zestaw efektów gitarowych z bestsellerowych urządzeń TC i symulacje wzmacniaczy, wśród których każdy odnajdzie swoje brzmienie. Mówiąc krótko: Play Electric to spełnienie marzeń każdego, śpiewającego gitarzysty.

• Profesjonalne efekty wokalne, w tym naturalnie brzmiące efekty harmoniczne [Vocal Harmonies] sterowane sygnałem z twojej gitary,
• Efekty gitarowe z nagradzanych kostek podłogowych TC Electronic z serii TonePrint,
• Znakomite symulacje wzmacniaczy z VoiceLive 3, z dedykowanym wyjściem gitarowym.

To, czego pragnie każdy wokalista
Twój głos może zabrzmieć czysto, z odrobiną pogłosu lub prostym chórkiem. Możesz go także ubarwić efektem delay, włączyć funkcję zdwojenia, maksymalnie wyrównać intonację, uruchomić efekty modulacji i zniekształcenia – to ty wybierasz efekty. Nie musisz też zaprzątać sobie głowy ustawieniem tonacji dla głosów harmonicznych. Play Electric automatycznie wykrywa akordy, jakie grasz na gitarze. Więc partie harmoniczne zawsze zabrzmią równo i we właściwej tonacji.

To, czego potrzebuje każdy wokalista
Wyposażony w opatentowany układ Adaptive Tone, Play Electric działa niczym osobisty realizator dźwięku. Procesor dba o rzecz, bez której nie obejdzie się żaden wykonawca: automatycznie dopasowuje poziom kompresji, korekcję, ustawienia de-essera i bramki tak, aby twój głos brzmiał dynamicznie, wyraźnie i zawsze przebijał się w miksie.

Efekty gitarowe: ładuj-ile-zmieścisz
Bez względu na to, czy jesteś shredderem, grasz bluesa, solówki czy akordy przy ognisku, Play Electric zapewni ci takie efekty gitarowe TC Electronic, z którymi Twoja gitara zagra śpiewająco. Podrasuj brzmienie swojego wiosła najlepszymi efektami z kostek gitarowych TonePrint: Flashback Delay, Hall of Fame Reverb i Corona Chorus. Na tym, efektownym szwedzkim stole znalazły się też symulacje efektów distortion/overdrive oraz doskonały kompresor.

Brzmienia najlepszych wzmacniaczy
Wszechstronne, doskonałej jakości symulacje wzmacniaczy gitarowych wyjęto z nowego, flagowego procesora TC VoiceLive 3. Brzmienia symulacji możesz dostosować do własnych potrzeb. Regulacja obejmuje wybór stylu, poziom drive, głośność i 3-pasmową korekcję. Pokładowe symulacje wzmacniaczy wszelkiego typu, od brytyjskiego brzmienia vintage do klasycznych barw American, wypełnią każdą salę rasowym brzmieniem tam, gdzie użycie dużego wzmacniacza z kolumną nie będzie praktyczne. Może nawet dojdziesz do wniosku, że w ogóle lepiej podłączać procesor prosto do systemu nagłośnienia/odsłuchów lub do kolumny pełno-pasmowej. Jeśli preferujesz stare, dobre podejście, do dyspozycji masz specjalne wyjście gitarowe, z którego wysokiej jakości sygnał podłączysz do wzmacniacza.

Intuicyjna regulacja i specjalne wejścia/wyjścia
Obsługa i przełączanie funkcji Play Electric jest tak proste, jak to tylko możliwe. Użyj przełączników nożnych Up/Down lub centralnego pokrętła do szybkiego przełączania presetów fabrycznych. Przyciskiem GENRE odszukaj style, jakie lubisz. Przyciski VOCAL FX i GUITAR FX dają bezpośredni dostęp do sekcji efektów, a intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia szybką edycję parametrów. Możesz także stworzyć własną bibliotekę presetów, które później szybko przywołasz, korzystając z funkcji FAVORITE.
Osobne wyjścia dla sygnału wokalnego i gitary ułatwią pracę każdemu realizatorowi dźwięku, który będzie mógł idealnie dopasować poziomy do warunków na koncercie. Możesz też wybrać szeroki miks stereo w panoramie.

Zrób z tego HIT
HIT to funkcja, umożliwiająca błyskawiczne podbicie partii wokalnej w trakcie występów. Użyj przycisku HIT, aby włączyć kilka efektów naraz i korzystać na zamianę ze scen A/B przypisanych do każdego presetu. Uruchom tę funkcję, aby w refrenie włączyć efekty, które oczarują publiczność lub wyłącz ją w części zwrotki – decyzja należy do ciebie.

Zapętlaj dźwięki
Looper VLOOP™ to świetne narzędzie do zapętlenia ścieżek gitary i wokalu. Możesz go włączać w trakcie solowego jammowania, albo tworzyć podkłady podczas gry na żywo. VLOOP przydaje się też na próbach - aby sprawdzić poziomy nagraj krótką frazę, stań w miejscu dla publiczności i posłuchaj siebie w wersji „wirtualnej”!

Odsłuch douszny
Użyj wbudowanych mikrofonów RoomSense, aby w trakcie występu lub ćwiczeń, dodać do miksu w słuchawkach odgłosy pomieszczenia, dźwięki ze sceny lub innych instrumentów. Możesz ewentualnie podłączyć bezpośrednio sygnał z zewnętrznego monitora do Play Electric wykorzystując wejście AUX [i wyciszając sygnał AUX na głównym wyjściu]. Opcjonalnie możesz skorzystać z ułatwiającego życie przewodu Guitar & Headphone Cable, który można nabyć osobno. Kabel ten przenosi dwa sygnały w jednym przewodzie.

Vocal Cancel - śpiewaj razem z nami
Śpiewanie do piosenek to świetny sposób na ćwiczenie i występy. Podłącz swój odtwarzacz MP3 do wejścia AUX In i użyj funkcji Vocal Cancel, aby twój głos zabrzmiał nad głosami z oryginalnego nagrania. Możesz także nagrać i odtworzyć to, co zaśpiewasz podłączając procesor przez USB do komputera i programu DAW.

Darmowe presety do pobrania
Odpal aplikację VoiceSupport i uzyskaj dostęp do setek dodatkowych presetów opartych na różnych utworach i efektach. W ten sposób zaktualizujesz również firmware procesora i dowiesz się o wszystkich nowościach.

Więcej kontroli
Dodaj do swojego zestawu mikrofon TC-Helicon MP-75 z funkcją Mic Control, lub przełącznik nożny Switch-3, zapewniające jeszcze lepszą kontrolę nad ustawieniami efektów, loopera i różnymi parametrami w czasie występów.

Najwaźniejsze informacje

 • Pełny tor wokalny, zawierający efekty: Tone, Harmony, HardTune, Reverb, Double, Delay, μMod [chorus/flanger itp.] oraz Transducer [megafon/efekt distortion],
 • Sekcja korekcji Adaptive EQ, kompresor, de-esser, bramka i Pitch Correction - korekcji wysokości dźwięku,
 • Perfekcyjnie dostrojone głosy harmoniczne z funkcją Auto Chord Detection wykrywającą sygnał z wejścia gitarowego,
 • 2 głosy harmoniczne NaturalPlay plus 2 głosy zdwojenia [Doubling],
 • Efekty gitarowe TC Electronic z brzmieniami z kostek podłogowych Flashback Delay, Hall of Fame Reverb i Corona Chorus,
 • Specjalne przyciski dostępu/edycji dla efektów Guitar i Vocal FX,
 • Szeroki wybór symulacji wzmacniaczy gitarowych z procesora VoiceLive 3, włącznie z ustawieniem „no-amp - bez wzmacniacza”,
 • Osobne wyjście dla sygnału wokalnego i profesjonalnej jakości sygnału gitarowego, lub miks stereo,
 • Różne typy wzmacniacza w każdym z presetów; lub jedno ustawienie dla wszystkich,
 • Nisko-szumowy przedwzmacniacz mikrofonowy,
 • Looper VLOOP™ do ścieżek wokalu i/lub gitary z funkcją undo/redo,
 • Łatwa edycja efektów, z opisem stylów i ikonami,
 • Mikrofony RoomSense do odsłuchu i ćwiczeń,
 • Tryby harmonii Key/Scale – wybór konkretnej tonacji utworu za pomocą przełączników nożnych,
 • Podłącz i ćwicz z przenośnym odtwarzaczem podłączonym do wejścia AUX, albo odtwarzaj i nagrywaj utwory przez USB z funkcją Vocal Cancel,
 • Przeszukiwanie presetów fabrycznych według stylów, z funkcją zaznaczenia ulubionych programów [Favorites],
 • USB do przesyłu sygnałów audio i połączenia z VoiceSupport, darmową aplikacją do aktualizacji systemu firmware, zarządzania presetami i dostępu do różnych „tips & tricks”,
 • Kompatybilny z mikrofonem MP-75 Modern Performance Vocal Microphone z funkcją Mic Control,
 • Opcjonalny przełącznik nożny Switch-3 do dodatkowej kontroli parametrów,
 • Wyjście słuchawkowe.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl